úvod > televizní reklama > Sazka - pomáháme druhým k vítězství 

Televizní reklama Sazka - pomáháme druhým k vítězství

Get Flash to see this player.

Kategorie: loterie, hry, sázky
Produkt: Sazka - Sportka
Stát: Česká republika
Zadavatel: Sazka a.s.

Hodnocení

Průměr: 1.00
Hlasovalo: 827
Hlasovat: Nejhorší  Nejlepší

Popis

V roce 2006 společnost Sazka pustila na televizní obrazovky spot, který připomíná vrcholné okamžiky českého sportu. Ve reklamě tak zazněly slavné věty sportovních komentátorů jako třeba: "Utíkej Katko, utíkej.", "Zátopek finišuje", "Nedal, nedal, nedal, jsme ve finále. Valná hormada na ledové ploše.",  "Tak to je velká sportovní tragedie.", "Stadion v Helsinkách oněměl. Autorem je český Honza Železný.",

A proč to všechno? V 60 vteřinovém spotu tak Sazka velmi efektně připoměla, že již padesát let podporuje české sportovce. 

Související články

10.09.2009

Bohatství jsou zejména peníze a zdraví

Více než čtvrtina (28 %) dospělých obyvatel České republiky si pod pojmem bohatství jako první spontánně vybaví peníze, téměř stejný počet lidí (27 %) si však tento pojem nejprve spojí se zdravím. Vyplývá to z nejnovějšího výzkumu veřejného mínění provedeného společností GfK Czech* pro společnost SAZKA, a.s.

Zdroj: Marketingové noviny zobrazit
10.02.2009

Společnost ecommerce.cz implementovala Google Search Appliance pro Sazka

Společnost ecommerce.cz, a. s. pro loterijní a sázkovou kancelář SAZKA, a.s. realizovala vnitropodnikový informační portál společnosti, který je postaven na platformě SystemIdea.

Zdroj: Marketingové noviny zobrazit
20.01.2009

Řešení internetového sázení pro SAZKA dodala ecommerce.cz

Po schválení provozování internetových kurzových sázek Ministerstvem financí České republiky spustila společnost SAZKA, a.s. plné internetové sázení, jehož řešení dodala společnost ecommerce.cz, a. s.

Zdroj: Marketingové noviny zobrazit
13.11.2008

Ecommerce.cz vytvořila nový webový portál pro SAZKA

Softwarová společnost ecommerce.cz dodala pro SAZKA, a.s. nový portál, který zastřešuje celkem sedm webových portálů provozovaných společností SAZKA.

Zdroj: Marketingové noviny zobrazit

Diskuze k televizní reklamě Sazka - pomáháme druhým k vítězství

Ještě nebyl vložen žádný příspěvek.

vstoupit do diskuze