úvod > televizní reklama > Dobrá voda - denně doma 

Televizní reklama Dobrá voda - denně doma

Get Flash to see this player.

Kategorie: Nealkoholické nápoje
Produkt: Dobrá voda
Stát: Česká republika
Zadavatel: HBSW a.s.

Hodnocení

Průměr: 2.00
Hlasovalo: 1013
Hlasovat: Nejhorší  Nejlepší

Popis

Dobrá voda - dáte si pomerčovou, citrónovou, grepovou... Reklamní spot na Dobrou vodu pochází od reklamní agentury Dorland Praha. Vytvořen byl v roce 2000 a své místo hlavách diváků - spotřebitelů jistě našel. Vtipně pojatá scénka, kdy předčasný návrat rodičů domů překazí jejich dceři rande a přivodí nemalé potíže. Jenže, když je po ruce Dobrá voda je vše rázem vyřešeno.

Související články

02.03.2016

TL5 vyhrála Dobrou vodu

Karlovarské minerální vody nově svěřily správu sociálních sítí značek Mattoni a Dobrá voda pražské agentuře TL5.

Zdroj: Strategie CZ zobrazit
24.06.2013

Dobrá voda slaví 20 let

Dvacítka je hlavním motivem soutěže "Velká rodinná a(u)kce", kterou Dobrá voda slaví dvacet let na trhu. Soutěž potrvá dvacet týdnů a hraje se v ní o.....

Zdroj: Marketing a media zobrazit
14.06.2013

Underline získal v tendru Dobrou vodu

Značka Dobrá voda je 20 let na trhu, v souvislosti s tímto výročím je připravena rozsáhlá spotřebitelská soutěž. Její mechaniku a kreativní řešení kampaně připravila agentura Underline, kterou si zadavatel vybral ve výběrovém řízení.

Zdroj: Strategie CZ zobrazit
12.10.2011

Dobrá voda v nové designové lahvi

Dodavatel Dobré vody Poděbradka a.s příchází s novým designem plastové lahve. Nově vyvinuté ergonomické lahve jsou pevnější. Při pití nebo nalévání výborně drží tvar a nedeformují se. Nové originální designové lahve jsou také mnohem ekologičtější. Nově vyvinutá lahev je odlehčená, 100 % recyklovatelná a na její výrobu je potřeba o 25 % méně plastu než v minulosti. Stejně tak jsou ekologičtější i nové uzávěry lahví - jsou kratší a mají jemnější vroubkování.

Zdroj: Marketingové noviny zobrazit
11.07.2011

Dobrá voda celé léto soutěží se Čtyřlístkem

Po loňském šílenství s plyšovými medvídky Kuky, kteří byli nedostatkovým zbožím, a šlo je získat během léta jen v soutěži s Dobrou vodou, je tu letos další soutěž o postavičky dalších oblíbených dětských hrdinů.

Zdroj: Marketingové noviny zobrazit
02.07.2011

Dobrá voda spouští letní soutěž se Čtyřlístkem

Po loňské soutěži o plyšové medvídky Kuky navazuje letos Dobrá voda se soutěží o figurky z dětského komiksu Čtyřlístek. Principem soutěže bude sběr...

Zdroj: Marketing a media zobrazit

Diskuze k televizní reklamě Dobrá voda - denně doma

Ještě nebyl vložen žádný příspěvek.

vstoupit do diskuze